Reference

Zúčastnili jsme se vítání občánků
Nejen, že to bylo velice krásně připravené a zorganizované. Navíc naše děti dostaly i krásný dárek - zlatý přívěšek a maminky kytičku. Vítání občánků dokumentoval fotograf a kameraman s tím, že fotky i DVD záznam dostaneme jako dárek v měsíci lednu. Včera jsem si vše vyzvedla. Fotky jsou krásné, ale videozáznam je tak nádherný, krásně zpracovaný a podbarvený hudbou, že bych ráda touto cestou poděkovala panu Kalkusovi, který obřad natáčel a samozřejmě Úřadu městské části Praha 17, který toto celé zorganizoval. My i naše děti budou mít krásnou vzpomínku.

Zdravím Vás, nádhera! Skvělý! Máme všichni úžasnou památku! A dokonale jste nahrál i ty varhany, i ty zvony tam jsou slyšet, no opravdu jsem nejšťastnější, že jsme se přes X. kontaktů dostali až k vám!
Hodně úspěchů
paní K.

Dobrý den,
už Vám psal můj otec, ale ráda bych Vám napsala ještě za sebe. 8.12. jste nám natáčel svatbu. DVD jsem viděla až tento víkend a chci Vám strašně moc poděkovat, protože krásnější video jsem neviděla a ani jsem si krásnější přát nemohla. Je to prostě nádhera!!! Takže Vám ještě jednou moc děkuji!!!
paní P.S.

Milý pane Kalkus,
ještě jednou gratuluji k výsledkům....... Je to přenádherně a velice chytře uděláno. Děkuji za tak výborné zaznamenaní této události.
pan K.

Maturitní plesy

Svatební sestřihy