Svatební video

Na základě Vašich přání s Vámi strávíme buď celý den, nebo pouze jeho část, např. svatební přípravy a obřad, obřad a focení atd.

Výsledné video dostanete na DVD v balení, vytvořeném z Vašich svatebních fotografií. Navíc jako dárek sestříháme krátké svatební video, které si pak můžete nahrát na sociální síť, či pustit přátelům a návštěvám, když se nebudete chtít dívat na dlouhý záznam.

Ukázková videa

Maturitní ples

Natočíme přibližně hodinový film pro Vaši třídu. Video může obsahovat pouze ples, nebo s Vámi můžeme natočit úvodní medailonek, kde se může např. představit studenti či škola, poděkovat učitelům nebo jinak uvést ples.

Jsou přítomni vždy dva až tři kameramani. Záleží na počtu tříd, je možné dohodnout slevu při natáčení dvou a více tříd najednou. Poskytujeme buď jedno originální DVD celé třídě k rozkopírování, nebo při minimální objednávce 15 ks vyhotovíme každému, kdo si objedná, originální DVD.

Ukázková videa

Divadelní představení, školní akademie

Sem patří natáčení koncertů, závěrečná vystoupení základních uměleckých škol, školní akademie a dalších akcí, odehrávajících se v divadlech. Pro autentičnost divadelní atmosféry je jedna kamera umístěna čelně proti pódiu a další jedna až dvě kamery sbírají detailní záběry, které jsou pak vhodně umístěny do záznamu. Spolupracujeme se zvukaři, takže do videí vkládáme plný a čistý zvuk.

Ukázková videa

Kulturní a společenské akce

Natáčíme širokou škálu akcí, od malých soukromých událostí až po události pořádájící města: fans-srazy, výroční oslavy a průvody, odhalování pomníků, znovuotevření významných prostor a další.

Ukázková videa

Rodinné upomínkové události

Křtiny, narozeninové oslavy, stříbrné svatby... To vše slouží pro upomínku nejen hlavních aktérů, ale pro zachycení setkání celé rodiny, které je neopakovatelné a nikdy není věčné.

Ukázková videa